Kilka słów

O Firmie

Wyjątkowa obsługa

Praktyczne porady finansowe, na które możesz liczyć

Zlecając naszej firmie zadania otrzymujecie Państwo w zamian usługi zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi, a także zachowanie tajemnicy handlowej

Powierzając nam trudne i odpowiedzialne zadania staramy się w odpowiedzi na zaufanie, jakim nas obdarzono doskonalić naszą współpracę przez wykorzystanie nowych i coraz bardziej zaawansowanych narzędzi i procedur.

Usługi księgowe

Dokładne prowadzenie dokumentacji jest kluczowym elementem sukcesu Twojej firmy.

Emigra jest biurem kompleksowo obsługującym swoje firmy, tak więc w naszej ofercie znajdują się nie tylko typowe usługi księgowe, ale również wiele innych zagadnień powiązanych z profilem naszej działalności.

Właścicielem biura jest Emilia Grasza, księgowa z 20 letnim stażem. Długoletnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej m.in. w spółkach kapitałowych, spółdzielniach i poszerzanie swojej wiedzy sprawia, że oferowane usługi są, najwyższej jakości.

W ramach naszych usług zapewniamy m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych – pełnej księgowości, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego, karta podatkowa, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, rozliczanie z ZUS, i inne usługi.

Moi klienci:

Bezpłatna wycena

Ile kosztuje księgowa?

Nasze ceny są negocjowalne, dostosowane do Państwa potrzeb. Chcesz darmową wycenę usług księgowych? Wypełnij prosty formularz.